Název příspěvku

18/11/2015

Tohle je přesně ta doba, kdy bych měla ležet v posteli, objímat Kittnara, a spát. Na takové výlevy totiž internet zvědavý není.

Poslední týden byl - no, řeknu to kulantněji, než bych asi chtěla - poněkud švihlý. A výjimečně to není v souvislosti se školou. Řešila se Paříž, neřešila se Libye, řešil se Zeman, čímž se asi na tři hodiny neřešili uprchlíci. Gott byl propuštěný z nemocnice, což absolutně přehlušilo zprávu o tom, že Charlie Sheen je HIV pozitivní. Všude "Pray for Paris", francouzská trikolora, hippie-logo Eiffelovy věže. Nově založené skupiny typu "Islám musí být postaven mimo zákon!", červené karty jako výstraha pro prezidenta, červené stužky jako výstraha pro Sheena, mercedes pro Gotta. Všichni všechno najednou řeší, doktorát z politologie získáváme za peprný status na Facebooku, Twitter je naše malá dizertační práce a Instagram poslouží jako obrazová příloha.
Sdílíme odkazy z idnes.cz, lidovky.cz, novinky.cz, protože to jsou jediné kvalitní informační zdroje.

Stále si nepřipadám staře, ale prostě to napsat musím: "Zlaté časy, kdy sociální sítě byly v plenkách."... a kdy lidé měli mozek ještě v hlavě a ne na profilu.

6 komentářů :

Komentáře

  1. Souhlasím, vidím to dost podobně :)

    OdpovědětVymazat
  2. No jo..proč mám pocit, že už to lepší nebude? :/

    OdpovědětVymazat
  3. Dřív bylo člověku z podobných zpráv mizerně, dneska si kdekdo hodí vlajku na profil a hned má pocit, že situaci nějak pomohl. Souhlas, krásný fejeton :-)

    OdpovědětVymazat

čtou mě